Top Model jest jednym z programów emitowanych przez stację TVN, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa i rozpoznawalne jury, którzy gromadzą przed ekranem dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach gościnnie pojawia się sporo cenionych w świecie mody osób, jak chociażby redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

Tym razem w szranki staje czternaście osób, wśród których znajdują się także osoby ze srebrnym i złotym biletem. Złoty bilet jest przyznawany przez jurorów tej osobie, która posiada największe predyspozycje do zostania modelem lub modelką, w skutek czego owy uczestnik bezpośrednio znajdzie się w domu Top Model. Z kolei srebrny bilet okazuje się być internautów, których zadaniem było wybrać swojego faworyta, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego można się spodziewać w tej edycji?

Produkcja TVN stawia sobie za cel zaoferować opcję rozwinięcia się oraz zaistnienia w świecie modelingu, przez to w każdej edycji zgłoszenia wysyła spora ilość chętnych osób. Co tydzień uczestnicy mają do wykonania różnego rodzaju konkurencje, które mają sprawdzić, czy odnajdą się oni w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich pracę i decydują o tym, który z zawodników odpada w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po eliminacji, dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli a do tego sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". Podczas obecnego sezonu również dowiemy się, który z nich stanie się kolejnym zwycięzcą programu Top Model. zmaga się wielu interesujących osób, dlatego na pewno warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz