W ostatnich dniach, czyli 7.03 o godzinie 20 dokonał się wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się bardzo głośno i dalej jest to jeden z głównych tematów pośród rozmaitych mediów. Po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 wzajemny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie rozmowy z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, w oparciu zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w królewskiej rodzinie stoją właściwie po stronie Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie można zaprzeczyć, że poparcie jest bardzo zróżnicowane, w zależności od wieku i sympatii politycznych. Media brytyjskie podkreślają, że jeśli tylko Harry i Meghan pragnęliby kiedyś wrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili ostatecznie swoją szansę. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła także problem tego, iż książe nie zauważył wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali 4 profesjonalistów omawiających w mediach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym poprzedni sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, omówili cały wywiad, zarzucając tym samym Oprah brak obiektywnego podejścia a z kolei Meghan Markle używanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym a także Meghan Markle został pokazany w wieczornym TVN24. Co ciekawego wywiad ten obserwowało średnio ponad 1mln odbiorców. Stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten jedynie potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Mając na względzie niesłychane informacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wielokrotnie. Niewątpliwie można stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz